Skrót meczu: Karolina Woźniacka – Agnieszka Radwańska (Qatar Total Open 2017)

| Autor:

W pierwszym od niespełna miesiąca meczu Agnieszka Radwańska nie sprostała swojej przyjaciółce, Karolinie Woźniackiej. Polka przegrała 5:7, 3:6 i pożegnała się z turniejem w Dosze już w 1/8 finału. Oglądając skrót meczu przekonacie się, co przesądziło o takim wyniku.

Agnieszka Radwanska 4
Tatiana/Flickr.com / CC BY-SA 2.0

Mecz 1/8 finału turnieju w Dosze dla wielu kibiców mógł zapowiadać się niezwykle ciekawie. Agnieszka Radwańska i Karolina Woźniacka spotkały się bowiem po raz czwarty w ciągu ostatnich pięciu miesięcy, a każdy z pojedynków obfitował w wiele emocji. Pierwotnie spotkanie miało się odbyć wczoraj po południu, jednak pogoda na to nie pozwoliła i ostatecznie mecz Woźniacka – Radwańska na żywo można było oglądać dzisiaj po godzinie jedenastej polskiego czasu.

Pojedynek rozpoczął się od wzajemnego przełamania się obu tenisistek. W środkowej fazie premierowej partii to Dunka polskiego pochodzenia była bliższa uzyskania przewagi, jednak o końcowym wyniku zadecydowała gra na przewagi. Wtedy to Woźniacka udokumentowała swoją wyższość, najpierw przełamując Agnieszką, a później wykorzystując drugiego setbola. W kolejnym secie także już w pierwszym gemie Radwańska została przełamana. Jej serdeczna przyjaciółka powiększyła jeszcze zaliczkę i pewnie przypieczętowała zwycięstwo i awans do ćwierćfinału Qatar Total Open. Skrót meczu Woźniacka – Radwańska zobaczycie poniżej, a na naszym portalu znajdziecie także inne tenisowe wideo.

Źródło: własne/youtube.com

Udostępnij:

Dodaj komentarz