Które narty są najlepsze?

Narty Head będą stanowić nie lada pokusę. Zarówno dla tych osób, które dopiero co próbują swoich sił w tym sporcie, jak również tych, które już od dawna czują się na stoku, jak przysłowiowa ryba w wodzie. Z pewnością będzie to dobry wybór. Aczkolwiek należy pamiętać o tym, że tego typu produkty zawsze trzeba kupować, uwzględniając m.in. ich długość.

Jak długie powinny być narty dla kobiet?

Narty Head dla kobiet to takie, które są o ok. 20 cm krótsze niż wzrost. Z powodzeniem można wziąć narty do ręki i przymierzyć je do siebie. Gdzie wypadnie ten magiczny punkt, który mówi, że tu kończy się spodziewana długość nart? Na wysokości brody. Nie można brać dłuższych nart dla siebie.

narty head

Długie narty dla mężczyzn

Tylko mężczyźni mogą pozwolić sobie na nieco dłuższe narty. Aczkolwiek, też nie ma co przesadzać. Długość nart marki Head dla pana powinna być krótsza o 15 cm, aby zapewnić swobodną jazdę. Chociaż nie można zapomnieć o tym, że długość nart nie jest jedynym wyznacznikiem.

Panowie, jak również panie powinny również pamiętać o tym, że liczy się także styl jazdy, który jest uprawiany. Może się bowiem okazać, że w ten sposób parametry nart zostaną nieco wydłużone lub jeszcze bardziej skrócone. Wydaje się to skomplikowane, ale ze spokojem. Wystarczy na początku nabrać trochę wprawy, dzięki czemu okaże się, że w końcu udaje się bezproblemowo kupować takie narty, zapewniające wygodę oraz komfort.

Takich produktów w sklepach na szczęście nie brakuje, ponieważ producenci podążają za potrzebami klientów.

Comments are closed.