Odzież outdoorowa Rab ceniona za funkcjonalność i walory użytkowe

Brytyjska marka Rab specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży sportowej jak i również ekwipunku górskiego. Wśród popularnych produktów można wyróżnić między innymi: odzież outdoorową, kurtki softshellowe, odzież z membraną, spodenki do wspinaczki, bluzy polarowe. Renomowany producent posiada w ofercie także czapki, chusty oraz śpiwory.

Wysokiej jakości odzież do wspinaczki i czynności outdoorowych

Wysokiej jakości odzież wyróżnia się anatomiczną konstrukcją, która zapewnia maksymalny komfort noszenia w każdych warunkach. Bluzy posiadają charakterystyczny, niskoprofilowany kaptur, który można idealnie osadzić pod kaskiem. W procesie produkcji stosowany jest poliester oraz elastan. Te kompozyty zapewniają doskonałe dopasowanie do ciała. Dodatkowo, charakteryzują się one doskonałymi właściwościami izolacyjnymi. Elastan zapewnia elastyczność, a poliester szybko schnie. Odzież ta posiada również świetną cyrkulację powietrza, co zapewnia przewiewność oraz wentylację. Co ważne, ten materiał nie rozciąga się, nie gniecie oraz co ważne, nie wymaga prasowania

Ubrania alpinistyczne Rab o doskonałej wentylacji

Spodnie alpinistyczne są wiatroodporne oraz mają doskonałą wentylację. Dodatkowo, są one odporne na tarcie, jak i również uszkodzenia mechaniczne. Zapewniają swobodę ruchów i nie krępują ich podczas marszu, biegania oraz pokonywania wysokich stopni. Odzież ta posiada anatomicznie wyprofilowane kolana i wszyty w krok klin. Z kolei bluzy posiadają płaskie szwy, które minimalizują znacząco ryzyko podrażnienia skóry. Natomiast czapki sportowe posiadają wentylowany tył w postaci siateczki. Dodatkowo mają one zapięcie na zatrzaski, które pozwala na odpowiednie dopasowanie jej do kształtu głowy. Chusty mają bezszwowe zapięcie, nie podrażniają one skóry i bardzo szybko wysychają.

Comments are closed.