Maseczki dla dzieci z filtrem, które chronią przed zanieczyszczeniami

Maseczki dziecięce antysmogowe chronią wrażliwy układ oddechowy przed zanieczyszczonymi pyłami, unoszącymi się w powietrzu. Występują one w mniejszych rozmiarach, dzięki czemu można je idealnie dopasować do twarzy każdego dziecka. Maski dla dzieci projektowane są zgodnie z obecnymi trendami, zdobione są one modnymi i kolorowymi printami, które przykuwają oko.

Maseczki dziecięce, które zapewniają filtrację na poziomie 99,9%

maseczka dziecięca

Maseczki dla dzieci mogą być noszone w drodze do szkoły, do domu jak i również do sklepu. Są one łatwe w zakładaniu oraz ściąganiu, nie przeszkadzają w codziennych czynnościach. Maseczka dziecięca zaprojektowana z najwyższej jakości kompozytów zapewnia maksymalny komfort noszenia w każdych warunkach. Maseczki z filtrem dla dzieci skutecznie pochłaniają około 99,9% toksyn zawieszonych w powietrzu. Filtrują one zanieczyszczenia, do których można zaliczyć między innymi: spaliny z samochodów oraz kominów, kurz, pleśń.

Maseczki, których jakość potwierdzona jest przez niezależny instytut

Maseczki dla dzieci z filtrem zaprojektowane z przyjemnych w dotyku tkanin, doskonale filtrują także spaliny oraz zawiesiny stałe, smog. Maseczka dziecięca to doskonały wybór dla osób, które chcą zachować układ oddechowy oraz cały organizm w jak najlepszej kondycji, przez długie lata. Skuteczność masek potwierdza Państwowy Instytut Badawczy CIOP.

Comments are closed.