Bilans meczów z zawodnikami TOP 10: Zwycięstw 0
Porażek 1

Powiązane artykuły

Informacje flesz

Viktor Troicki zmienił stan cywilny

Koniec sezonu i krótka przerwa przed kolejnym wydaje się być maksymalnie wykorzystywana przez tenisowe środowisko. Jedni korzystają z wakacji, inni realizują swoje życiowe pozasportowe plany jak chociażby Viktor Troicki, który stanął na ślubnym kobiercu, a już wkrótce wraz ze swoją małżonką przywitają na świecie pierwszego potomka. Swoją obecnością na uroczystości weselnej zaszczycili m.in. przyjaciele i członkowie serbskiej reprezentacji w tym Novak Djoković oraz Janko Tipsarević.

Podsumowanie dnia

US Open - raport (2). Tipsarević wygrywa po latach, "powrót" Agassiego

Janko Tipsarević zwyciężył z faworytem gospodarzy Samem Querrey'em. Dzięki temu Serb zanotował pierwszy wygrany mecz w Wielkim Szlemie od trzech lat. Ponadto, drugiego dnia turnieju Agnieszka Radwańska może czuć się podwójnie zwycięska. Oprócz awansu do kolejnej rundy, odebrała również nagrodę za cykl US Open Series. Z kolei Andre Agassi "powrócił" w nowej reklamie znanej marki.

Podsumowanie dnia. Nieudany powrót Tipsarevicia, porażka finalistki French Open

Pierwszy mecz w turnieju rangi ATP od zeszłorocznego US Open rozegrał w poniedziałek Janko Tipsarević. Nie był to jednak udany powrót Serba, który w Genewie w dwóch setach przegrał z Federico Delbonisem. Z kolei w zawodach w Strasburgu, niespodziewaną porażkę poniosła była finalistka Roland Garros, Sara Errani. Włoszka po trzysetowym pojedynku uległa Monice Puig z Portoryko.

Pozycja w rankingu ATP

Ostatnie mecze (singiel)
Turnieje (singiel)
2017-02-22 R32 Janko Tipsarevic [96] vs Dominic Thiem [8] P 4-6, 5-7 Rio Open presented by Claro
2017-02-14 R32 Janko Tipsarevic [94] vs Alexandr Dolgopolov [66] P 3-6, 3-6 Argentina Open
2017-02-08 R16 Janko Tipsarevic [101] vs Thomaz Bellucci [100] P 6-7(8), 6-7(2) Ecuador Open
2017-02-06 R32 Janko Tipsarevic [101] VS Daniel Gimeno-Traver [114] Z 4-1 (Ret.) Ecuador Open