Wrocław Open: Dzika karta dla Przysiężnego, turniej bez Majchrzaka

| Autor:

W rozpoczynającym się 27. lutego turnieju Wrocław Open nie zagra Kamil Majchrzak. Młody polski tenisista był pierwotnie na liście zgłoszonych tenisistów, ale grę uniemożliwiła mu kontuzja odniesiona w Pucharze Davisa. W imprezie zobaczymy innych polskich tenisistów – dzikie karty otrzymali Michał Przysiężny, Hubert Hurkacz i Jerzy Janowicz.

Michał Przysiężny Wrocław Open 2015
www.wroclawopen.com

Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, w turnieju Wrocław Open nie weźmie udziału Kamil Majchrzak. 21-latek nie będzie w stanie zagrać we Wrocławiu z powodu kontuzji, jakiej nabawił się podczas meczu Pucharu Davisa, w którym Polska mierzyła się z Bośnią i Hercegowiną. Nie oznacza to jednak, że w imprezie nie zobaczymy reprezentantów Polski. Organizatorzy mają możliwość przyznania czterech dzikich kart, z czego trzy zostały już rozdane. Wcześniej wiadomo było, że otrzymają je Hubert Hurkacz oraz Jerzy Janowicz. Kolejna z nich trafi do Michała Przysiężnego, który nie zdołał przebić się przez kwalifikacje do turnieju w Bergamo.

Wciąż nie wiadomo, kto otrzyma czwartą dziką kartę do wrocławskiego turnieju. Impreza rozpocznie się w poniedziałek, 27 lutego. Wcześniej tenisiści powalczą w kwalifikacjach. Udział w turnieju we Wrocławiu zadeklarowali m. in. Pierre-Hugues Herbert, Lukas Lacko, Paul-Henri Mathieu czy Jurgen Melzer. Warto dodać, że decyzją organizatorów mecze na wszystkie spotkania tego turnieju jest wolny.

Źródło: wroclawopen.com

Udostępnij:

Dodaj komentarz