Testy sprzętu


BXT Raptor 3
Rakieta PACIFIC BXT Raptor / CC BY-SA 2.0

Testowany sprzęt: Rakieta PACIFIC BXT Raptor

| Autor: Redakcja Tenis+

Seria rakiet komfortowych ma spore grono zwolenników, ale też osób uprzedzonych do tego typu ram ze względu na jej szerokość i zwykle powiększona główkę. Postaramy się pokazać, że uprzedzenia nie zawsze są uzasadnione. Między innymi dlatego postanowiliśmy przetestować jedną z nowości na polskim rynku na sezon 2017 – rakietę PACIFIC BXT Raptor. Niemiecka marka do tej pory oferowała zawodnikom tę ramę w technologii BX2, ale teraz inżynierowie PACIFIC’a oddają w ręce tenisistów jej udoskonaloną wersję, która została ulepszona według oczekiwań i potrzeb graczy. Sprawdźcie, jak wypadł nasz test!

Testowany sprzęt: Rakieta PACIFIC BX2 X Fast LT

| Autor: Redakcja

Marka PACIFIC produkująca rakiety tenisowe na bazie technologii firmy Fischer przyzwyczaiła tenisistów do kolekcji rakiet z charakterystycznymi cienkimi ramami i niedużą, podłużną główka. Jakiś czas temu inżynierowie niemieckiej marki odpowiedzieli na oczekiwania rynku, tworzac serię rakiet z nieco grubszą i zaokrągloną ramą. Rakietami o takim profilu gra obecnie bardzo wielu zawodników na świecie, a wśród nich Agnieszka Radwańska. Seria BX2 X Fast to różne wagi rakiet. My wybraliśmy tę o najbardziej popularnych parametrach tj. model BX2 X Fast Lite i przetestowaliśmy go specjalnie dla Was.

Rakieta Pro Kennex Ki Q15
Rakieta Pro-Kennex Ki Q15 / CC BY-SA 2.0

Testowany sprzęt: Rakieta Pro Kennex Ki Q15

| Autor: Redakcja

W nasze ręce trafiła rama z serii rakiet komfortowych – Pro Kennex Ki Q15 w wersji wagowej 280 gram. Z racji tego, że marka Pro Kennex dla wielu polskich zawodników jest zupełnie nieznana, nasza recenzja sprzętu powinna być dla Was ciekawa. A przynajmniej dla tych, którzy lubują się w rakietach komfortowych.

Testowany sprzęt: Rakieta Pacific X Feel Tour

| Autor: Marcin Michalewski

Specjalnie dla Czytelników portalu Tenisplus.pl sprawdzamy i oceniamy sprzęt tenisowy. Od rakiet, przez naciągi, owijki i inne akcesoria aż po obuwie tenisowe. Nasze recenzje pomogą Wam dobrać odpowiedni sprzęt, dzięki któremu gra w tenisa będzie przyjemniejsza i dostarczy więcej satysfakcji.