Nic nadzwyczajnego – Radwańska znowu z zagraniem miesiąca

| Autor:

Agnieszka Radwańska przyzwyczaiła nas do swoich fenomenalnych, niekonwencjonalnych uderzeń. Po raz kolejny Polka została doceniona przez kibiców i okazała się najlepsza w styczniowym plebiscycie. Uznanie w oczach większości osób znalazła wymiana z meczu przeciwko Christinie McHale podczas drugiej rundy zawodów w Sydney.

agnieszka-radwanska-hard-court
si.robi / Flickr.com / CC BY-SA 2.0

Pierwszy miesiąc nowego sezonu obfitował w zjawiskowe zagrania. Tradycyjnie, władze WTA wybrały najpierw pięć najlepszych uderzeń. W ścisłym finale znalazły się akcje z udziałem Julii Georges, Julii Putincewej, Karoliny Pliskovej, Alize Cornet oraz Agnieszki Radwańskiej.

Koniec końców, wynik nie był zaskoczeniem. Najlepsza po raz kolejny okazała się Radwańska, która w ubiegłym sezonie w plebiscycie zwyciężała czterokrotnie, a także okazała się tenisistką, która popisała się najlepszym zagraniem całego roku. Wymiana Polki z meczu z Christiną McHale, w której krakowianka świetnie przeszła z defensywy do ofensywy uzyskała 76% wszystkich głosów. Druga Georges cieszyła się uznaniem zaledwie co dziesiątego kibica.

Źródło: własne/wtatennis.com

Udostępnij:

Dodaj komentarz