Mecz Radwańskiej przełożony, Polkę czekają dwa spotkania jednego dnia?

| Autor:

Agnieszka Radwańska do czwartku musi zaczekać na swój pierwszy mecz w turnieju WTA w Dosze. Polka miała rozegrać dzisiaj pierwsze spotkanie w ramach 1/8 finału, ale na przeszkodzie stanęły opady deszczu. Spotkanie Radwańskiej z Karoliną Woźniacką zostało przesunięte na kolejny dzień. W czwartek krakowianka może rozegrać nawet dwa pojedynki.

Dopiero w czwartek Agnieszka Radwańska zainauguruje swój udział w turnieju WTA w Dosze. Polka miała dziś stanąć do walki przeciwko swojej przyjaciółce Karolinie Woźniackiej, ale pojedynek nie doszedł do skutku. Wszystko przez opady deszczu, które po raz kolejny w tym tygodniu storpedowały plany organizatorów. Nie odbyło się także wiele innych spotkań, co znacznie utrudnia sprawne przeprowadzenie imprezy.

Mecz Radwańskiej z Woźniacką miał pierwotnie rozpocząć się około 15:30 polskiego czasu, ale został opóźniony przez padający deszcz. Po dłuższej chwili oczekiwania, obie tenisistki wyszły na kort i rozpoczęły rozgrzewkę. Warunki na korcie w Katarze nie były jednak odpowiednie do gry i po konsultacji tenisistek oraz sędziego, zdecydowano na zaniechanie rozpoczęcia meczu.

Polka i Dunka rozpoczną swój mecz w czwartek na korcie centralnym. To spotkanie jest zaplanowane jako drugie w kolejności. Radwańska i Woźniacka wyjdą na kort po zakończeniu spotkania Angelique Kerber z Darią Kasatkiną. W przypadku zwycięstwa, Polka rozegra tego dnia jeszcze jedno spotkanie. Jej ewentualną rywalką w ćwierćfinale będzie Lauren Davis lub Jelena Wiesnina.

Źródło: wtatennis.com

Udostępnij:

Dodaj komentarz