Kolejne spotkanie Shapovalova i pechowego sędziego już niedługo

| Autor:

Arnaud Gabas, o którym usłyszał świat po niedawnym meczu Pucharu Davisa pomiędzy Kanadą a Wielką Brytanią, według naszych informacji został wyznaczony do sędziowania zbliżającego się turnieju Wrocław Open. Do stolicy Dolnego Śląska najprawdopodobniej przyjedzie także Denis Shapovalov, który posłał piłkę prosto w twarz Francuza.

pilka-tenisowa-tennis-ball
Camilo Vander Huck / Flickr.com / CC BY-SA 2.0

Na ustach większości redakcji tenisowych ostatnio był nie kto inny, jak Denis Shapovalov. My także pisaliśmy najpierw o jego bezmyślnym zachowaniu podczas piątego meczu w spotkaniu Grupy Światowej Pucharu Davisa, później o nałożonej na niego karze, a ostatnio o możliwości jego udziału w challengerze Wrocław Open. Tenisiści do stolicy Dolnego Śląska zawitają na przełomie lutego i marca, a 17-letni Kanadyjczyk znalazł się na liście oczekujących na udział w rozgrywkach.

Jak udało nam się dowiedzieć, we Wrocławiu może dojść do elektryzującej konfrontacji. Do sędziowania imprezy został bowiem wyznaczony Arnaud Gabas, który jeszcze niedawno został ustrzelony przez Shapovalova piłką. Ciekawe, czy z twarzy Francuza zejdzie już ślad po nieszczęśliwym zdarzeniu.

Źródło: własne

Udostępnij:

Dodaj komentarz